Contact Form 7 - en to hr translation catalogue (236 entries)

en: %s ago
hr: %s prije

en: (required)
hr: (obvezno)

en: (select language)
hr: (odaberi jezik)

en: * One choice per line.
hr: * Jedan odabir po retku.

en: * That means visitor who accepts the term unchecks it.
hr: * To znači da posjetitelj, koji prihvaća uvjete, isključi kvačicu.

en: * quiz|answer (e.g. 1+1=?|2)
hr: * kviz|odgovor (npr. 1+1=?|2)

en: <code>%1$s</code> property of a <code>WPCF7_ContactForm</code> object is <strong>no longer accessible</strong>. Use <code>%2$s</code> method instead.
hr: <code>%1$s</code> vlasništvo <code>WPCF7_ContactForm</code> više <strong>nije dostupan</strong>. Umjesto toga koristi <code>%2$s</code> ovaj način.

en: <strong>Contact Form 7 %1$s requires WordPress %2$s or higher.</strong> Please <a href="%3$s">update WordPress</a> first.
hr: <strong>Kontaktni obrazac 7 %1$s zahtijeva WordPress %2$s ili noviji.</strong> Molim najprije <a href="%3$s">ažurirati WordPress</a>.

en: <strong>Jetpack may cause problems for other plugins in certain cases.</strong> <a href="%s" target="_blank">See how to avoid it.</a>
hr: <strong>Jetpack može u određenim slučajevima uzrokovati probleme drugim dodacima.</strong> <a href="%s" target="_blank">Kako to izbjeći...</a>

en: Acceptable file types
hr: Prihvatljive vrste datoteka

en: Acceptance
hr: Prihvaćanje

en: Add New
hr: Dodaj novi

en: Add New Contact Form
hr: Dodaj novi kontaktni obrazac

en: Additional Settings
hr: Dodatne postavke

en: Additional headers:
hr: Dodatna zaglavlja:

en: Admin Screen
hr: Administratorski ekran

en: Albanian
hr: Albanski

en: Allow multiple selections?
hr: Dopusti višestruki odabir?

en: And, put this code into the File Attachments field below.
hr: I umetni kod u polje za učitavanje datoteka.

en: And, put this code into the Mail fields below.
hr: A ovaj kod stavite u mail polja ispod.

en: Arabic
hr: Arapski

en: Armenian
hr: Armenski

en: Author
hr: Autor

en: Azerbaijani
hr: Azerbajdžanski

en: Background color
hr: Pozadinska boja

en: Bangla
hr: Bangladeški

en: Basque
hr: Baskijski

en: Belarusian
hr: Bjeloruski

en: Bosnian
hr: Bosanski

en: Bulgarian
hr: Bugarski

en: Catalan
hr: Katalonski

en: Central Kurdish
hr: Srednjokurdski

en: Checkboxes
hr: Kućice

en: Chinese (China)
hr: Kineski (Kina)

en: Chinese (Taiwan)
hr: Kineski (Taiwan)

en: Choices
hr: Odabiri

en: Contact
hr: Kontakt

en: Contact Form
hr: Kontaktni obrazac

en: Contact Form 7
hr: Kontaktni obrazac 7

en: Contact Form 7 Needs Your Support
hr: Kontaktni obrazac 7 treba tvoju podršku

en: Contact Forms
hr: Kontaktni obrasci

en: Contact form %d
hr: Kontaktni obrazac %d

en: Contact form created.
hr: Kontaktni obrazac je stvoren.

en: Contact form deleted.
hr: Kontaktni obrazac je izbrisan.

en: Contact form saved.
hr: Kontaktni obrazac je spremljen.

en: Copy
hr: Kopiraj

en: Copy this code and paste it into the form left.
hr: Kopiraj ovaj kod i zalijepi ga lijevo u obrazac.

en: Copy this code and paste it into your post, page or text widget content.
hr: Kopiraj ovaj kod i zalijepi ga u svoj post, na stranicu ili u tekstualni widget.

en: Croatian
hr: Hrvatski

en: Czech
hr: Češki

en: Danish
hr: Danski

en: Date
hr: Datum

en: Date format seems invalid.
hr: Oblik datuma izgleda da nije valjan.

en: Date format that the sender entered is invalid
hr: Oblik datuma koji je pošiljatelj unio nije valjan

en: Date is earlier than minimum limit
hr: Datum je raniji od najranijega mogućeg

en: Date is later than maximum limit
hr: Datum je kasniji od najkasnijega mogućeg

en: Default value
hr: Standardna vrijednost

en: Delete
hr: Izbriši

en: Did You Know?
hr: Znate li?

en: Dismiss
hr: Zanemari

en: Docs
hr: Dokumenti

en: Donate
hr: Doniraj

en: Drop-down menu
hr: Padajući izbornik

en: Duplicate
hr: Udvostruči

en: Dutch
hr: Nizozemski

en: Edit
hr: Uredi

en: Edit &#8220;%s&#8221;
hr: Uredi &#8220;%s&#8221;

en: Edit Contact Form
hr: Uredi kontaktni obrazac

en: Email address seems invalid.
hr: Email adresa izgleda nije valjana.

en: Email address that the sender entered is invalid
hr: Email adresa koju je pošiljatelj unio nije valjana

en: English (United States)
hr: Engleski (SAD)

en: Error in deleting.
hr: Greška kod brisanja.

en: Estonian
hr: Estonski

en: Exclude lines with blank mail-tags from output
hr: Izuzmi kod slanja retke s praznim poljima

en: FAQ
hr: FAQ (česta pitanja)

en: Failed to send your message. Please try later or contact the administrator by another method.
hr: Nije uspjelo slanje tvoje poruke. Pokušaj kasnije ili administratora kontaktiraj na drugi način.

en: Failed to upload file.
hr: Učitavanje datoteke nije uspjelo.

en: Failed to upload file. Error occurred.
hr: Nije uspjelo učitavanje datoteke. Došlo je do greške.

en: File attachments:
hr: Priložene datoteke:

en: File size limit
hr: Ograničenje veličine datoteke

en: File upload
hr: Učitavanje datoteke

en: Finnish
hr: Finski

en: For image
hr: Za sliku

en: For input field
hr: Za polje za unos

en: Foreground color
hr: Boja prednjeg plana

en: Form
hr: Obrazac

en: French (France)
hr: Francuski (Francuska)

en: From:
hr: Od:

en: From: %s
hr: Od: %s

en: Galician
hr: Galicijski

en: Generate Tag
hr: Proizvodna oznaka

en: Georgian
hr: Gruzijski

en: German
hr: Njemački

en: Get Started
hr: Krenimo

en: Getting Started with Contact Form 7
hr: Krenimo s Kontaktnim obrascem 7

en: Greek
hr: Grčki

en: Gujarati
hr: Gudžaratski

en: Haitian
hr: Haićanski

en: Hebrew
hr: Hebrejski

en: Hindi
hr: Hinduski

en: How Tags Work
hr: Kako tagovi funkcioniraju

en: Hungarian
hr: Mađarski

en: Image settings
hr: Postavke slike

en: Image size
hr: Veličina slike

en: Indian Bengali
hr: Indijski bengalski

en: Indonesian
hr: Indonezijski

en: Input field settings
hr: Postavke polja za unos

en: Insert a blank item as the first option?
hr: Umetni praznu stavku kao prvi izbor?

en: Irish
hr: Irski

en: It is hard to continue development and support for this plugin without contributions from users like you. If you enjoy using Contact Form 7 and find it useful, please consider making a donation.
hr: Teško je nastaviti razvijati i podržavati ovaj dodatak bez donacija korisnika kao što si ti. Ako uživaš koristeći Kontaktni obrazac 7 (Contact Form 7) i smatraš ga korisnim, molim te razmisli o slanju donacije.

en: Italian
hr: Talijanski

en: Japanese
hr: Japanski

en: Just another contact form plugin. Simple but flexible.
hr: Samo još jedan kontaktni obrazac kao dodatak. Mali, ali prilagodljiv.

en: Korean
hr: Korejski

en: Label
hr: Oznaka

en: Large
hr: Velika

en: Latvian
hr: Latvijski

en: Lithuanian
hr: Litavski

en: Macedonian
hr: Makedonski

en: Make checkboxes exclusive?
hr: Hoće li kućica biti isključiva?

en: Make this checkbox checked by default?
hr: Neka ova kućica standardno bude uključena?

en: Make this checkbox work inversely?
hr: Neka ova kućica funkcionira obrnuto?

en: Malay
hr: Malajski

en: Malayalam
hr: Malajički

en: Maltese
hr: Malteški

en: Medium
hr: Srednja

en: Message Body:
hr: Sadržaj poruke

en: Message body:
hr: Sadržaj poruke:

en: Messages
hr: Poruke

en: Name
hr: Ime

en: Norwegian (BokmĂĄl)
hr: Norveški (BokmĂĄl)

en: Note: To use CAPTCHA, you need Really Simple CAPTCHA plugin installed.
hr: Napomena: Za korištenje CAPTCHA-e treba ti Really Simple CAPTCHA instalirani dodatak

en: Number (slider)
hr: Broj (slider)

en: Number (spinbox)
hr: Broj (spinbox)

en: Number format seems invalid.
hr: Oblik datuma čini se da nije valjan.

en: Number format that the sender entered is invalid
hr: Oblika datuma koji je pošiljatelj unio nije valjan

en: Number is larger than maximum limit
hr: Broj je veći od maksimalnoga

en: Number is smaller than minimum limit
hr: Broj je manji od minimalnoga

en: Old code is also available.
hr: Stari kod također je dostupan

en: Or
hr: Ili

en: Persian
hr: Perzijski

en: Please accept the terms to proceed.
hr: Molim prihvati uvjete za nastavak.

en: Please fill the required field.
hr: Molim ispuni obvezno polje.

en: Polish
hr: Poljski

en: Portuguese (Brazil)
hr: Portugalski (Brazil)

en: Portuguese (Portugal)
hr: Portugalski (Portugal)

en: Punjabi
hr: Punjabski

en: Put a label first, a checkbox last?
hr: Postavi etiketu prvu, a kućicu posljednju?

en: Quiz
hr: Kviz

en: Quizzes
hr: Kvizovi

en: Radio buttons
hr: Radio tipka

en: Required field?
hr: Obvezno polje?

en: Romanian
hr: Rumunjski

en: Russian
hr: Ruski

en: Save
hr: Spremi

en: Save Messages with Flamingo
hr: Spremi poruke s Flamingom

en: Search Contact Forms
hr: Traži kontaktne obrasce

en: Search results for &#8220;%s&#8221;
hr: Rezultati traženja za &#8220;%s&#8221;

en: Selectable Recipient with Pipes
hr: Odaberivi primatelj sa znakom |

en: Send
hr: Pošalji

en: Sender doesn't enter the correct answer to the quiz
hr: Pošiljatelj nije unio ispravan odgovor u kvizu

en: Sender's message was failed to send
hr: Pošiljateljeva poruka nije poslana

en: Sender's message was sent successfully
hr: Pošiljateljeva poruka uspješno je poslana

en: Sending ...
hr: Slanje ...

en: Serbian
hr: Srpski

en: Setting Up Mail
hr: Postavljanje maila

en: Settings
hr: Postavke

en: Shortcode
hr: Kratki kod

en: Sinhala
hr: Sinhaleški

en: Slovak
hr: Slovački

en: Slovene
hr: Slovenski

en: Small
hr: Mala

en: Spam Filtering with Akismet
hr: Filtriranje spama s Akismetom

en: Spanish (Spain)
hr: Španjolski (Španjolska)

en: Subject
hr: Predmet

en: Subject:
hr: Predmet:

en: Subject: %s
hr: Predmet: %s

en: Submission was referred to as spam
hr: Poruka je ocijenjena kao spam

en: Submit button
hr: Tipka za slanje

en: Support
hr: Pomoć

en: Swedish
hr: Švedski

en: Tagalog
hr: Tagaloški

en: Tamil
hr: Tamilski

en: Telephone number
hr: Telefonski broj

en: Telephone number seems invalid.
hr: Telefonski broj izgleda nije valjan.

en: Telephone number that the sender entered is invalid
hr: Telefonski broj koji je pošiljatelj unio nije valjan

en: Text area
hr: Tekstualno područje

en: Text field
hr: Tekstualno polje

en: The code that sender entered does not match the CAPTCHA
hr: Kod koji je pošiljatelj unio ne odgovara CAPTCHA-i

en: There are terms that the sender must accept
hr: Pošiljatelj mora prije prihvatiti uvjete

en: There is a field that the sender must fill in
hr: Pošiljatelj mora ispuniti jedno polje

en: This contact form contains CAPTCHA fields, but the necessary libraries (GD and FreeType) are not available on your server.
hr: Ovaj kontaktni obrazac ima CAPTCHA polja, ali nužne libraries (GD and FreeType) nisu dostupne na tvom poslužitelju.

en: This contact form contains CAPTCHA fields, but the temporary folder for the files (%s) does not exist or is not writable. You can create the folder or change its permission manually.
hr: Ovaj kontaktni obrazac ima CAPTCHA polja, ali privremena mapa za njene datoteke (%s) ne postoji ili nije otključana za pisanje. Stvori tu mapu ili ručno promijeni dopuštenja za tu mapu (da bude writable).

en: This contact form contains file uploading fields, but the temporary folder for the files (%s) does not exist or is not writable. You can create the folder or change its permission manually.
hr: Ovaj kontaktni obrazac ima polja za učitavanje datoteka, a privremena mapa za datoteke (%s) ne postoji ili nije otključana za pisanje. Stvori tu mapu ili ručno promijeni dopuštenja za tu mapu (da bude writable).

en: This date is too early.
hr: Datum je prerani.

en: This date is too late.
hr: Datum je prekasni.

en: This e-mail was sent from a contact form on %1$s (%2$s)
hr: Ova poruka poslana je s kontaktnog obrasca na %1$s (%2$s)

en: This field requires author's URL
hr: Ovo polje zahtijeva autorov URL

en: This field requires author's email address
hr: Ovo polje zahtijeva unos autorove email adrese

en: This field requires author's name
hr: Ovo polja zahtijeva unos imena autora

en: This file is too large.
hr: Ova datoteka je prevelika

en: This file type is not allowed.
hr: Ova vrsta datoteke nije dopuštena.

en: This number is too large.
hr: Ovaj broj je prevelik.

en: This number is too small.
hr: Broj je premalen.

en: Title
hr: Naslov

en: To use CAPTCHA, you need <a href="http://wordpress.org/extend/plugins/really-simple-captcha/">Really Simple CAPTCHA</a> plugin installed.
hr: Za korištenje CAPTCHA-e treba ti <a href="http://wordpress.org/extend/plugins/really-simple-captcha/">Really Simple CAPTCHA</a> instalirani dodatak.

en: To:
hr: Za:

en: Tracking with Google Analytics
hr: Prati s Google Analyticsima

en: Turkish
hr: Turski

en: URL seems invalid.
hr: URL izgleda nije valjan.

en: URL that the sender entered is invalid
hr: URL koji je pošiljatelj unio nije valjan

en: Ukrainian
hr: Ukrajinski

en: Untitled
hr: Neimenovan

en: Uploaded file is not allowed file type
hr: Učitana vrsta datoteke nije dopuštena

en: Uploaded file is too large
hr: Učitana datoteka je prevelika

en: Uploading a file fails for PHP error
hr: Učitavanje datoteke nje uspjelo zbog PHP greške

en: Uploading a file fails for any reason
hr: Učitavanje datoteke iz nekog razloga nije uspjelo

en: Use HTML content type
hr: Koristi HTML vrstu sadržaja

en: Use mail (2)
hr: Koristi mail (2)

en: Use the default language (%s)
hr: Koristi standardni jezik (%s)

en: Use this text as placeholder?
hr: Korištenje ovog teksta kao zamjenskog?

en: Validation errors occurred
hr: Greška kod provjere valjanosti

en: Validation errors occurred. Please confirm the fields and submit it again.
hr: Greška kod provjere valjanosti. Provjeri polja i pošalji ponovno.

en: Vietnamese
hr: Vijetnamski

en: Wrap each item with <label> tag?
hr: Prelomi svaku stavku <label> oznakom?

en: You are about to delete this contact form.
      'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
hr: Ovime se briše kontaktni obrazac. 
      'Odustani' za prekid, 'OK' za brisanje.

en: You are not allowed to delete this item.
hr: Nije dopušteno brisati ovu stavku.

en: You are not allowed to edit this item.
hr: Nije dopušteno uređivati ovu stavku.

en: Your Email
hr: Tvoj Email

en: Your Message
hr: Tvoja poruka

en: Your Name
hr: Tvoje ime

en: Your answer is not correct.
hr: Tvoj odgovor nije točan.

en: Your entered code is incorrect.
hr: Kod koji si unio nije ispravan.

en: Your message was sent successfully. Thanks.
hr: Tvoja poruka uspješno je poslana. Hvala.

en: bytes
hr: bajtova

en: optional
hr: izborno
